Próbna Matura z WSiP - Język rosyjski

Próbna matura w 4 krokach!
Pobierz arkusze maturalne, przeprowadź egzamin, wprowadź wyniki
i zobacz raport, który pomoże Ci ocenić wiedzę Twoich uczniów.

Co zyskasz jako nauczyciel?

 • Otrzymasz dostęp do arkuszy maturalnych przygotowanych dla uczniów kontynuujących naukę po gimnazjum, zgodnie z obowiązującą podstawą programową i wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.
 • Zdobędziesz informacje na temat stanu wiedzy swoich uczniów – co już opanowali, a co powinni powtórzyć przed maturą.
 • Dowiesz się, jakie są wyniki Twojej pracy – na których umiejętnościach uczniów powinieneś się bardziej skupić, a w których obszarach Twoje działania przynoszą najlepsze rezultaty.

Co zyskają Twoi uczniowie?

 • Oswoją się z oficjalną formułą egzaminu maturalnego.
 • Sprawdzą poziom swojego przygotowania do matury.
 • Dowiedzą się, w których zagadnieniach czują się pewnie,
  a nad którymi powinni jeszcze popracować.

Zainspiruj się i poszerzaj wiedzę

Czytaj interesujące artykuły związane z przedmiotem, którego uczysz i poznawaj pomysły na przeprowadzanie ciekawych lekcji!

Jak dobrze odegrać swoją rolę? Zadanie na maturze ustnej z języka rosyjskiego

Pierwsze zadanie, z którym mają się zmierzyć zdający na maturze ustnej, to rozmowa z odgrywaniem roli. Przyjrzyjmy się temu zadaniu bliżej.

Wybierz i uzasadnij. Matura ustna z języka rosyjskiego.

Kilka słów o maturze ustnej – tym razem przyjrzymy się uważnie zadaniu „Wybierz i uzasadnij” i przedstawimy kilka wskazówek, które pozwolą Twoim uczniom łatwo i bezproblemowo wykonać to zadanie na egzaminie.

Polecamy!

 • Gramatyka bez problemu

  Publikacja pomaga opanować podstawy gramatyki i utrwalić posiadaną już wiedzę. Uczniowie znajdą tu zagadnienia gramatyczne przedstawione w formie prostych reguł popartych przykładami oraz ćwiczenia.

  Kup online
 • Klub Nauczyciela Uczę.pl

  Cyfrowy niezbędnik dla nauczyciela do prowadzenia lekcji. Gotowe do pobrania materiały: programy nauczania, 24 scenariusze lekcji, gry językowe, nagrania, teksty z zadaniami, sprawdziany i testy oraz plany wynikowe.

  Przejdź do Klubu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Więcej informacji