Próbna Matura z WSiP - Język niemiecki

Próbna matura w 4 krokach!
Pobierz arkusze maturalne, przeprowadź egzamin, wprowadź wyniki
i zobacz raport, który pomoże Ci ocenić wiedzę Twoich uczniów.

Co zyskasz jako nauczyciel?

 • Otrzymasz dostęp do arkuszy maturalnych przygotowanych dla uczniów kontynuujących naukę po gimnazjum, zgodnie z obowiązującą podstawą programową i wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.
 • Zdobędziesz informacje na temat stanu wiedzy swoich uczniów – co już opanowali, a co powinni powtórzyć przed maturą.
 • Dowiesz się, jakie są wyniki Twojej pracy – na których umiejętnościach uczniów powinieneś się bardziej skupić, a w których obszarach Twoje działania przynoszą najlepsze rezultaty.

Co zyskają Twoi uczniowie?

 • Oswoją się z oficjalną formułą egzaminu maturalnego.
 • Sprawdzą poziom swojego przygotowania do matury.
 • Dowiedzą się, w których zagadnieniach czują się pewnie,
  a nad którymi powinni jeszcze popracować.

Zainspiruj się i poszerzaj wiedzę

Czytaj interesujące artykuły związane z przedmiotem którego uczysz i poznawaj pomysły na przeprowadzanie ciekawych lekcji!

Praca z tekstem na lekcji języka obcego

Przygotowujesz uczniów do matury? Zapoznaj ich z różnymi rodzajami tekstów. Pobierz przykładowy tekst użytkowy z trzeciej części podręcznika Fokus, przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak można na tej podstawie pracować z uczniami zarówno...

Matura ustna z języka niemieckiego. Część 4

Podczas matury ustnej z języka niemieckiego uczeń musi wykazać się umiejętnością argumentowania, interpretowania i wyrażania opinii. Jak przygotować ucznia, aby dobrze wypadł na egzaminie? Materiały do artykułu: Abitur, s. 21...

Polecamy!

 • Grammatik A1-B2

  Gramatyka języka niemieckiego z ćwiczeniami. Zawiera ponad 650 ćwiczeń oraz testy do każdego rozdziału do poziomów A1, A2, B1/B2. Repetytorium wzbogacone jest o karty z wzorami odmian oraz klucz odpowiedzi.

  Kup online
 • Ab nach Berlin! Serial filmowy

  Przygotowany specjalnie w celach edukacyjnych. To nowoczesne narzędzie dydaktyczne zapewniające kontakt z żywym językiem. Wprowadza do nauki element zabawy i nawiązuje do spraw bliskich młodzieży.

  Kup online
 • Klub Nauczyciela Uczę.pl

  Cyfrowy niezbędnik dla nauczyciela. Gotowe do pobrania materiały: programy nauczania, scenariusze lekcji oraz generator kart pracy, w którym znajduje się ponad 1200 zadań leksykalnych i gramatycznych.

  Przejdź do Klubu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Więcej informacji