Próbna Matura z WSiP - Historia

Próbna matura w 4 krokach!
Pobierz arkusze maturalne, przeprowadź egzamin, wprowadź wyniki
i zobacz raport, który pomoże Ci ocenić wiedzę Twoich uczniów.

Co zyskasz jako nauczyciel?

  • Otrzymasz dostęp do arkuszy maturalnych przygotowanych dla uczniów kontynuujących naukę po gimnazjum, zgodnie z obowiązującą podstawą programową i wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

 

  • Zdobędziesz informacje na temat stanu wiedzy swoich uczniów – co już opanowali, a co powinni powtórzyć przed maturą.

 

 • Dowiesz się, jakie są wyniki Twojej pracy – na których umiejętnościach uczniów powinieneś się bardziej skupić, a w których obszarach Twoje działania przynoszą najlepsze rezultaty.

Co zyskają Twoi uczniowie?

 • Oswoją się z oficjalną formułą egzaminu maturalnego.
 • Sprawdzą poziom swojego przygotowania do matury.
 • Dowiedzą się, w których zagadnieniach czują się pewnie,
  a nad którymi powinni jeszcze popracować.

Zainspiruj się i poszerzaj wiedzę

Czytaj interesujące artykuły związane z przedmiotem, którego uczysz i poznawaj pomysły na przeprowadzanie ciekawych lekcji!

Józef Haller – błękitny generał, serdeczny rycerz niepodległości

W 2018 r. obchodziliśmy 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Jednym z jej twórców i obrońców był generał Józef Haller. Generał należał do grona „trzech Józefów” (obok Piłsudskiego i Dowbor-Muśnickiego), których...

Generał Józef Chłopicki

W XIX w. Polacy szczególnie pamiętali o bitwie pod Grochowem. W rocznicę bitwy urządzano manifestacje patriotyczne, a z gałązek olchowych zabranych z Olszynki wyrabiano pamiątkowe krzyżyki i emblematy narodowe. W...

Polecamy!

 • Atlas. Historia

  Materiał obejmujący cały zakres szkoły ponadpodstawowej. Zestaw ponad 200 map odnoszących się do zagadnień politycznych, społecznych, kulturowych i gospodarczych od prehistorii do czasów najnowszych.

  Kup online
 • Klub Nauczyciela Uczę.pl

  Cyfrowy niezbędnik dla nauczyciela do prowadzenia lekcji. Gotowe do pobrania materiały: programy nauczania, sprawdziany, klasówki i testy, wskazówki metodyczne do działów oraz plany wynikowe.

  Przejdź do Klubu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia wygody przy korzystaniu z pełnej funkcjonalności. Więcej informacji